Privatumo politika

Ši Privatumo Politika kartu su Wargamer.lt svetainės naudojimo taisyklėmis https://www.wargamer.lt/terms-and-conditions/ reglamentuoja Jūsų naudojimąsi Wargamer.lt internetiniu tinklapiu.

Wargamer.lt reglamentuota Privatumo Politika netaikoma trečiųjų šalių programoms, paslaugoms ar interneto svetainėms, nepaisant to, kad jomis naudojatės / gaunate prieigą prie jų Wargamer.lt nurodytomis priemonėmis. Ši Privatumo Politika netaikoma informacijai, kurią teikia ar renka trečiosios šalys. Kai ši Privatumo Politika netaikoma, prieš pateikdami savo asmens duomenis, susipažinkite su trečiųjų šalių reglamentuota Privatumo Politika ir su ja susijusiomis sąlygomis, paskelbtomis atitinkamoje interneto svetainėje ar programoje, kuria naudojatės, ar kuri taikoma kitoms paslaugoms, kuriomis naudojatės.

Čia pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome Jūsų asmens duomenis, todėl atidžiai susipažinkite su pateikta Privatumo Politikos informacija prieš pradedant naudotis Wargamer.lt paslaugomis. Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi Wargamer.lt interneto svetaine turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo Politiką. 

Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti Wargamer.lt interneto svetaine.

Jūsų asmens duomenų valdytojas: MB „Wargamer“, juridinio asmens kodas 305638789, PVM mokėtojo kodas LT100013455814, adresas Šv. Stepono g. 5, Vilnius, Lietuva, el. pašto adresas: club@wargamer.lt (toliau –Wargamer.lt arba mes). 

 1. KOKIAIS TIKSLAIS IR KOKIUS ASMENS DUOMENIS MES RENKAME?

Mes renkame ir tvarkome tik tuos Jūsų asmens duomenis, kurie yra pakankami ir būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi.

Atsižvelgiant į mūsų Jums teikiamas ir Jūsų naudojamas Wargamer.lt paslaugas, funkcijas ir kitą Jūsų sąveikavimą su klubu, mes galime tvarkyti šiuos Jūsų asmens duomenis:

1.1. Jūsų identifikaciniai, anketiniai ir kontaktiniai duomenys

Identifikaciniai duomenys: Jūsų vardas, pavardė;

Kontaktiniai duomenys: elektroninio pašto adresas, telefono numeris, gyvenamosios vietos adresas;

Kiti anketiniai duomenys, kuriuos mums pateikiate savo pasirinkimu: gimimo data, lytis, kalbos pasirinkimas, įmonės pavadinimas ir duomenys; jeigu taikoma, juridinio asmens duomenys ir kita informacija, kurią mums pateikiate apie save.

Duomenys gaunami iš Jūsų, kai Wargamer.lt pateikiate užsakymą ir jo vykdymui būtinus savo duomenis, susikuriate asmeninę Wargamer.lt paskyrą ir joje pateikiate savo duomenis, kreipiatės į mus su prašymu, paklausimu, skundu ir pan.

1.2. Registracijos, prisijungimo ir paskyros administravimo (techniniai) duomenys

Registracijos ir prisijungimo duomenys: el. pašto adresas ir slaptažodis, kurį mes saugome patikimai užkoduotą ir negalime jo matyti, Facebook ID, jeigu prie paskyros jungiatės naudodamiesi Facebook paskyra.

Techniniai/administravimo duomenys, būtini paskyros veikimui ir saugumui užtikrinti: vartotojo ID, paskyros statusas (aktyvi, užblokuota ir pan.), IP adresas, prisijungimų prie paskyros ir veiksmų paskyroje techniniai duomenys.

Kita informacija: požymis, kad susipažinote su Naudojimosi Wargamer.lt taisyklėmis ir/ar Privatumo Politika, susipažinimo data ir laikas

Duomenys gaunami iš Jūsų, kai registruojatės Wargamer.lt ir susikuriate savo paskyrą; sukuriami arba fiksuojami automatiškai (įskaitant slapukų ir panašių technologijų pagalba), Jums registruojantis, jungiantis ar naudojantis paskyra (pvz. techniniai duomenys).

1.3. Pirkimų duomenys

Jūsų užsakymo duomenys: užsakomos prekės, jų kiekis, kainos, suteiktos nuolaidos, panaudoti kuponai, užsakymo pateikimo data ir laikas;

Atsiskaitymo informacija: mokėjimo būdas, data ir laikas, mokėjimo duomenys (įskaitant, bet neapsiribojant banko sąskaitos numeriu);

Pristatymo informacija: pristatymo būdas ir/ar pristatymo adresas, pagrindiniai gavėjo duomenys, jeigu gavėju nurodėte trečiąjį asmenį;

Informacija apie užsakymo statusą ir vykdymo eigą: ar užsakymas paruoštas, išsiųstas, pristatytas, informacija apie prekių ir pinigų grąžinimus ir pan.

Komunikacijos duomenys: informacija apie komunikaciją ir bendravimą su Jumis dėl užsakymo ir/ar jo vykdymu susijusiais klausimais, Jūsų atsiliepimai ir vertinimai, kitas komunikacijos turinys.

Kita informacija: požymis, kad susipažinote su Pirkimo-Pardavimo Taisyklėmis ir/ar Privatumo Politika, susipažinimo data ir laikas;

Jeigu pirkimą atliekate kaip registruotas klientas, pirkimo duomenys yra susiejami su kitais Jūsų asmeninėje Paskyroje saugomais duomenimis.

Duomenys gaunami iš Jūsų, kai Wargamer.lt pateikiate užsakymą, atliekate užsakymo apmokėjimą, susisiekiate su mumis (arba mes susisiekiame su Jumis) dėl užsakymo ir jo vykdymu susijusiais klausimais, kai kreipiatės dėl prekių grąžinimo ir pan.

Sugeneruojami užsakymo vykdymo eigoje arba gaunami iš pardavėjų, kurių prekes perkate ir/arba partnerių, padedančių mums vykdyti užsakymus (pvz. informacija apie tai, kad užsakymas apmokėtas, išsiųstas, pristatytas ir pan.).

Renkami slapukų ir panašių technologijų pagalba, kai ir kiek tokia informacija būtina pirkimo-pardavimo sutarčiai sudaryti, užsakymui priimti ir jam apdoroti (pvz. slapukų pagalba fiksuojama, kad Jūs susipažinote su Pirkimo-Pardavimo taisyklėmis ir/ar Privatumo Politika).

1.4. Jūsų sutikimai, komunikavimo ir/ar paslaugų valdymo pasirinkimai

Sutikimai ir komunikavimo pasirinkimai: Jūsų sutikimai gauti rinkodaros ir/ar kitus pranešimus, informacija apie pranešimų užsakymą ir/ar atsisakymą;

Paslaugų pasirinkimai: informacija apie Jūsų naudojamas Wargamer.lt paslaugas (pvz. turinio suasmeninimo paslaugą, miesto pasirinkimą ir kt.), jų užsakymą ir/ar atsisakymą.

Jūsų pasirinkimai dėl slapukų: Gaunami iš Jūsų (ir fiksuojami automatinėmis priemonėmis, įskaitant slapukų ir panašių technologijų pagalba), Jums pažymint atitinkamus sutikimus ir/ar pasirinkimus, užsakant atitinkamus pranešimus ir/ar paslaugas arba jų atsisakant.

1.5. Jūsų naršymo Wargamer.lt interneto svetainėje duomenys

Naršymo duomenys: peržiūrėti puslapiai, peržiūrėtos prekės, peržiūros data ir laikas, naršymo trukmė, į pirkinių krepšelį ir/ar norų sąrašą įkeltos prekės, įkėlimo data ir laikas, reklamjuosčių paspaudimai, kiti paspaudimai ir domėjimasis turiniu, informacija, iš kur vartotojai patenka į svetainę, įskaitant (bet neapsiribojant) partnerių (ang. Affiliate) nuorodų statistika.

Techniniai duomenys: IP adresas, sesijos ID, naudojama naršyklė, įrenginio tipas, rezoliucija.

Duomenys renkami slapukų ir panašių technologijų pagalba, Jums naršant Wargamer.lt interneto svetainėje. Sugeneruojami iš Jūsų naršymo duomenų (pvz. statistinė naršymo informacija).

1.6. Kiti duomenys, kurie yra generuojami, kai naudojatės atitinkamomis Wargamer.lt paslaugomis

Duomenys, kurie sugeneruojami, kai naudojatės tam tikromis Wargamer.lt paslaugomis ar funkcijomis: pvz., kai išsaugote prekes „Norų sąraše“, pasirenkate ir išsaugote miestą (kad matytumėte artimiausius atsiėmimo punktus), išsaugote interneto svetainės kalbos pasirinkimą, patvirtinate savo pilnametystę ir pan.

Jeigu šiuos veiksmus atliekate kaip registruotas klientas, duomenys yra susiejami su kitais Jūsų, kaip registruoto kliento, duomenimis.

Duomenys gaunami iš Jūsų (ir fiksuojami automatinėmis priemonėmis, įskaitant slapukų ir panašių technologijų pagalba), kai Jūs naudojatės atitinkama Wargamer.lt paslauga ar funkcija.

1.7. Naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenys

Informacija, kad pranešimas sėkmingai pristatytas, informacija apie pranešimo atvėrimą ir atvėrimo datą bei laiką, pranešime pateiktų nuorodų paspaudimai, informacija apie el. laiško persiuntimą (nefiksuojant adresato), informacija apie pranešimų (atitinkamo jų tipo) atsisakymą.

Duomenys renkami slapukų ir panašių technologijų pagalba, Jums gaunant ir peržiūrint naujienlaiškius ir kitus el. pranešimus.

1.8. Turinys, kuriuo dalijatės Wargamer.lt

Jūsų Wargamer.lt interneto svetainėje viešai pateikti atsiliepimai, vertinimai, klausimai apie prekes ir kitas turinys, kurį viešai pateikiate ir/ar kuriuo pasidalijate Wargamer.lt.

Atminkite, kad turinį viešinate Jūs pats(-i), todėl esate visiškai atsakingas(-a) už turinį, kuriuo dalijatės.

Duomenys gaunami iš Jūsų, kai Jūs patalpinate atitinkamą turinį Wargamer.lt.

1.9. Komunikacijos su Jumis duomenys

Kai kreipiatės į mus dėl pagalbos, užduodate mums klausimus, pateikiate mums atsiliepimus, skundus ir pan., mes tvarkome Jūsų komunikavimo su mumis įrašus ir kopijas, Jūsų pateiktus dokumentus ir duomenis, o taip pat mūsų pačių surinktus duomenis, kai ir kiek jie reikalingi Jūsų užklausai išnagrinėti ir atsakymui pateikti.

Gaunami iš Jūsų, kai kreipiatės į mus su prašymu, atsiliepimu, skundu ar kita užklausa.

Surenkami mūsų pačių iš mūsų teisėtai jau turimų duomenų apie Jus ir/ar gaunami iš trečiųjų asmenų (pvz. pardavėjų, valstybės institucijų ir pan.), kai ir kiek tai reikalinga Jūsų užklausai išnagrinėti ir atsakymui pateikti.

1.10. Duomenų tvarkymas renginių metu ir jiems pasibaigus

Wargamer.lt organizuojamų mokymų, turnyrų, kitų renginių tikslu surinkti Jūsų duomenys ir/ar nuotraukos gali būti administruojami norint viešai skelbti renginių informaciją (pvz., renginius vedusius, renginiuose dalyvavusius asmenis, asmenų vaizdo ir balso įrašus, vaizdo nuotraukas, padarytas per renginius,  bei jų rezultatus), jei Jūs pareiškėte norą juose dalyvauti. Šiuo tikslu galime tvarkyti Jūsų vardą, pavardę, telefono ryšio numerį, elektroninio pašto adresą, socialinio tinklo paskyros bei kitą kontaktinę informaciją, informaciją apie Renginį (tema, data, laikas, trukmė, vieta ir t. t.), kuriame dalyvavote, kitus tinkamam Renginio organizavimui būtinus duomenis. Asmens duomenys tvarkomi sutikimo, sutarties sudarymo ir vykdymo pagrindu arba mūsų teisėto intereso pristatyti visuomenei savo veiklą, laikant, kad tvarkomi asmens duomenys yra būtini siekiant teisėto intereso.

Nepilnamečių asmens duomenų tvarkymas:
– Leisti nepilnamečiui dalyvauti mūsų renginiuose gali tik teisėti globėjai arba asmenys, gavę nepilnamečio teisėto globėjo leidimą.
– Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad jei dalyvaujate mūsų renginiuose su nepilnamečiu, jūs suprantate, kad renginio medžiagoje gali būti matomi ir vaiko asmens duomenys bei atvaizdas.
– Jei esate nepilnametis ir lankotės mūsų viešuose renginiuose savarankiškai, jūs privalote apie tai informuoti savo teisėtus globėjus.

 1. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TIKSLAI

2.1. Prekių pirkimas ir Jūsų užsakymų vykdymas

Mes renkame Jūsų asmens duomenis, kad galėtume priimti, administruoti ir įvykdyti Jūsų prekių užsakymus, įskaitant (bet neapsiribojant) apdoroti mokėjimus, pristatyti prekes, priimti grąžinimus, išrašyti sąskaitas, bendrauti su Jumis su užsakymu ir jo vykdymu susijusiais klausimais, juos nagrinėti ir spręsti ir kt.

Tvarkomi duomenys: Jūsų identifikaciniai ir kontaktiniai duomenys; Jūsų pirkimo duomenys; Komunikacijos duomenys, kai ir kiek jie susiję su konkrečiu užsakymu.

Pirkimo-pardavimo sutarties, sudaromos tarp Jūsų ir Wargamer.lt ar kito atitinkamo pardavėjo, sudarymo ir vykdymo tikslu.

Kiek laiko saugome duomenis: Konkretus užsakymas ir su juo susiję duomenys bei dokumentai saugomi 10 metų po užsakymo įvykdymo.

Jūsų duomenys, kuriuos vėlesnių užsakymų tikslu išsaugote asmeninėje savo Wargamer.lt paskyroje (pvz. vardas, pavardė, telefono numeris, pristatymo adresai, mokėjimo kortelės duomenys), saugomi tol, kol galioja Jūsų paskyra arba kol pats juos iš paskyros pašalinate.

2.2. Wargamer.lt Paslaugų teikimas

Mes renkame ir tvarkome Jūsų asmens duomenis, kad galėtume suteikti Jums paslaugas ir funkcijas pagal Wargamer.lt naudojimosi taisykles ir/ar Jūsų pasirinkimus: 

Registracija, Jūsų asmeninės Wargamer.lt paskyros administravimas ir su paskyra susijusių paslaugų teikimas.

2.2.1 Registruodamiesi ir susikurdami savo asmeninę Wargamer.lt paskyrą, Jūs galite apsipirkti daug greičiau ir patogiau, matyti savo pirkimų istoriją, valdyti savo duomenis ir pasirinkimus, o taip pat naudotis tik registruotiems klientams teikiamomis Wargamer.lt paslaugomis.

Tam, kad užtikrintume tinkamą Jūsų Wargamer.lt paskyros veikimą, jos saugumą ir galėtume suteikti su paskyra susijusias paslaugas, mes tvarkome šiuos Jūsų duomenis:

Tvarkomų asmens duomenų kategorijos: Registracijos, prisijungimo ir paskyros techniniai bei administravimo duomenys.

Kiti Jūsų Wargamer.lt paskyroje saugomi ir/ar su ja susieti duomenys:

– Identifikaciniai, kontaktiniai, anketiniai ir kiti duomenys, kuriuos įvedate ir išsaugote savo Paskyroje (pristatymo adresai, mokėjimo kortelės duomenys ir kt.);

– Jūsų pirkimų istorija ir pirkimų duomenys;

– Jūsų sutikimai, komunikavimo ir/ar paslaugų valdymo pasirinkimai.

Teisinis pagrindas: Naudojimosi Wargamer.lt interneto svetaine taisyklės, t.y. tarp Jūsų ir Wargamer.lt sudaryta Naudojimosi Wargamer.lt paslaugomis sutartis.

Registracijos, prisijungimo ir kitus paskyros duomenis saugome tol, kol galioja Jūsų Wargamer.lt paskyra, t.y. kol ją panaikinate.

Kiek laiko tvarkome duomenis: Jums ištrynus savo paskyrą, Jūsų identifikaciniai, kontaktiniai ir kiti duomenys yra negrįžtamai sunaikinami arba nuasmeninami taip, kad nebūtų galima Jūsų identifikuoti. Pirkimo duomenys atsiejami nuo Jūsų paskyros saugomi nustatytą laikotarpį (t.y. 10 metų).

2.2.2. Turinio suasmeninimas ir rekomendacijos

Kad naršyti ir apsipirkti Jums būtų dar patogiau ir greičiau, o pateikiamas turinys atitiktų Jūsų poreikius, mes Wargamer.lt interneto svetainėje ir (ar) mobiliojoje aplikacijoje rekomenduojame Jums produktus, paslaugas, funkcijas ir pateikiame turinį, kurie gali Jums būti aktualūs.

Tam, kad galėtume kuo geriau Jus pažinti ir pateikti Jums išties aktualų turinį, mes tvarkome toliau nurodytus Jūsų duomenis.

Registruotų klientų duomenys:

– Jūsų Wargamer.lt paskyroje pateikti identifikaciniai ir anketiniai duomenys bei vartotojo ID;

– Jūsų pirkimų duomenys;

– Jūsų naršymo Wargamer.lt interneto svetainėje duomenys;

– Kiti duomenys, kurie yra generuojami, kai naudojatės atitinkamomis Wargamer.lt paslaugomis;

– Jūsų sutikimai, komunikavimo ir/ar paslaugų valdymo pasirinkimai.

Teisinis pagrindas: Naudojimosi Wargamer.lt interneto svetaine taisyklės, t.y. tarp Jūsų ir Wargamer.lt sudaryta Naudojimosi Wargamer.lt paslaugomis sutartis.

Kiek laiko tvarkomi Jūsų duomenys: Tol, kol esate registruotas klientas ir/ar naudojatės turinio suasmeninimo ir rekomendacijų paslauga.

Jeigu turinio suasmeninimas ir rekomendacijos Jums nebūtų aktualūs, Jūs galite bet kada šios paslaugos atsisakyti nustatydami atitinkamus pasirinkimus savo paskyroje, Paslaugų savitarnoje.

Jums atsisakius turinio suasmeninimo ir rekomendacijų paslaugos, Jūsų duomenys šiuo tikslu toliau nebebus renkami ir tvarkomi.

Neregistruotų Klientų duomenys:

– Sesijos ID;

– Sesijos metu užfiksuoti Jūsų naršymo Wargamer.lt interneto svetainėje duomenys.

Svarbu pažymėti, kad visi neregistruoto Kliento naršymo duomenys yra renkami ir tvarkomi tik nuasmeninti ir neleidžia identifikuoti konkretaus asmens.

Tam tikrais atvejais Wargamer.lt sistema gali atpažinti Jus kaip sugrįžtantį vartotoją ir ankstesnės (-ių) naršymo sesijos (-ų) metu surinktus duomenis susisieti su naujos naršymo sesijos duomenimis. Tačiau ir tokiu atveju mes negalime identifikuoti Jūsų kaip konkretaus asmens, nes naršymo duomenys nėra siejami su jokiais kitais asmens duomenimis ir identifikatoriais.

Teisinis pagrindas: Jūsų sutikimas, kurį suteikiate patvirtindami slapukų pasirinkimus

Kiek laiko tvarkomi Jūsų duomenys: Tol, kol galioja Jūsų sutikimas, bet ne ilgiau kaip 2 metus.

Sutikimą galite valdyti ir bet kada atšaukti ar pakeisdami savo slapukų pasirinkimus.

2.3. Tiesioginė rinkodara ir kiti rinkodaros veiksmai

2.3.1. Bendrieji ir suasmeninti tiesioginės rinkodaros pranešimai

Wargamer.lt Jūs galite prenumeruoti naujienlaiškius, informaciją apie Wargamer.lt naujienas, akcijas, nuolaidų kodus ir loterijas, taip pat specialiai Jums pagal Jūsų pirkimo ir naršymo istoriją pritaikytus pasiūlymus. Tam, kad galėtume pateikti Jums tokius pasiūlymus ir informaciją, mes tvarkome šiuos Jūsų duomenis:

Tvarkomų asmens duomenų kategorijos: Jūsų kontaktiniai duomenys; Jūsų pirkimų ir naršymo Wargamer.lt istorija, jeigu pasirinkote gauti specialiai Jums pritaikytus pasiūlymus; Naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenys.

Teisinis pagrindas: Jūsų sutikimas, kurį pateikiate prenumeruodami Wargamer.lt naujienlaiškius, bendruosius ir/ar specialiai Jums pritaikytus pranešimus ir pasiūlymus.

Naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenis mes tvarkome mūsų teisėto intereso pagrindu. Tokių duomenų rinkimas ir jų analizė leidžia mums vertinti tiesioginės rinkodaros kampanijų aktualumą bei veiksmingumą, kad pranešimai Jums būtų įdomūs ir aktualūs, o mūsų vykdoma tiesioginė rinkodara efektyvi.

Kiek laiko tvarkomi Jūsų duomenys: Tol, kol galioja Jūsų sutikimas. 

Savo sutikimą gauti naujienlaiškius, bendruosius ir/ar specialiai Jums pritaikytus pranešimus ir pasiūlymus galite bet kada atšaukti, nustatydami atitinkamus pranešimų pasirinkimus savo Wargamer.lt paskyroje arba spustelėdami atsisakymo nuorodą elektroniniame laiške arba susisiekdami su mumis club@wargamer.lt.

2.3.2. Kiti internetinės rinkodaros veiksmai

Wargamer.lt interneto svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje mes galime naudotis Google ir kitų internetinių reklamų teikėjų paslaugomis. Paprastai reklamos tiekėjai, kaip savarankiški asmens duomenų valdytojai, slapukų ir panašių technologijų pagalba renka Jūsų naršymo Wargamer.lt interneto svetainėje duomenis, kad galėtų pateikti Jums aktualią interneto reklamą Wargamer.lt, kitose interneto svetainėse ir/ar kituose internetinės reklamos kanaluose (socialiniuose tinkluose, mobiliosiose programėlėse, interneto paieškos sistemose ir pan.).

Jūsų naršymo duomenys Wargamer.lt interneto svetainėje reklamos tikslais yra renkami ir tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu, kurį galite pateikti arba atšaukti sutikdami su tiksliniais (komerciniais) slapukais arba juos atmesdami. Daugiau informacijos apie Wargamer.lt reklamos partnerius bei jų naudojamus slapukus galite rasti ir tikslinių (komercinių) slapukų nustatymus galite valdyti savo paskyroje

2.4. Jūsų prašymų ir kitų užklausų nagrinėjimas

Kai kreipiatės į mus dėl pagalbos, užduodate mums klausimus, pateikiate mums prašymus, atsiliepimus, skundus ir pan., Jūs paprastai pateikiate Wargamer.lt savo asmens duomenis.

Jūsų duomenis mes naudojame tam, kad galėtume tinkamai ir objektyviai išnagrinėti Jūsų prašymą ar kitą užklausą, suteikti Jums reikiamą informaciją, atsakyti į Jūsų klausimus, išspręsti Jūsų prašymus ar reikalavimus. Jūsų prašymų, reikalavimų ir kitų užklausų duomenis mes taip pat galime naudoti tikslu apginti savo teises ir teisėtus interesus, jeigu dėl Jūsų prašymo, reikalavimo ar kitos užklausos būtų inicijuotas teisinis ginčas ar atsirastų tokio ginčo tikimybė.

Tvarkomų asmens duomenų kategorijos: Jūsų identifikaciniai ir kontaktiniai duomenys; Komunikacijos su Jumis duomenys; Kiti duomenys, būtini Jūsų prašymui ar užklausai išnagrinėti.

Teisinis pagrindas: 

– Mūsų teisinės pareigos atsakyti į Klientų prašymus ir užklausas vykdymas; 

– Sutarties vykdymas, kai Jūsų prašymas ar užklausa yra susijusi su sutartimi ir/ar jos vykdymu;

– Mūsų teisėtas interesas ginti savo teises ir interesus, kai kreipiatės į mus su skundu ar pretenzija, inicijuojamas teisinis ginčas arba yra jo tikimybė.

Kiek laiko tvarkomi Jūsų duomenys: Tol, kol išnagrinėjame Jūsų prašymą ar kitą užklausą, pateikiame atsakymą ir dar 2 metus po užklausos išsprendimo. 

Jeigu dėl Jūsų prašymo, reikalavimo ar kitos užklausos inicijuojamas teisinis ginčas arba yra tokio ginčo tikimybė, Jūsų duomenis galime saugoti ilgiau, iki pasibaigs teisės aktuose numatyti skundo pateikimo ar ieškinio senaties terminai ir/arba įsiteisės galutinis sprendimas.

2.5. Analitika ir statistika veiklos analizės, vystymo ir gerinimo tikslu

Norime, kad naudotis Wargamer.lt interneto svetaine būtų kuo paprasčiau ir patogiau, mūsų paslaugos Klientams būtų aktualios ir naudingos, o klientų patirtis būtų kuo geriausia. Todėl, siekdami vystyti ir gerinti savo veiklą, nuolat analizuojame, kaip Klientai naudojasi Wargamer.lt interneto svetaine ir Wargamer.lt paslaugomis ir tvarkome toliau nurodytus duomenis.

Svarbu paminėti, kad vykdydami analitiką ir statistiką mes tvarkome nepersonalizuotus subendrintus duomenis ir netvarkome Jūsų kontaktinės ar kitokios Jus individualizuojančios informacijos, t.y., analitiniai ir statistiniai duomenys neleidžia identifikuoti konkretaus vartotojo, nėra susiejami su kitais identifikuoto vartotojo duomenimis ir nejungiami į duomenų rinkinius pagal konkretų vartotoją.

Wargamer.lt interneto svetainėjemes galime naudotis Google Analytics ir/ar kitų svetainės analitikos paslaugas teikiančių tiekėjų įrankiais. Google Analytics ir kiti analitikos įrankiai naršymo duomenis renka slapukų ir panašių technologijų pagalba. Visgi, paprastai Google Analytics ir/ar kitų analitikos įrankių slapukai Wargamer.lt veikia kaip pirmos šalies, t.y. mūsų pačių kontroliuojami slapukai.

Wargamer.lt interneto svetainės lankymo ir naudojimo analitinius ir statistinius duomenis mes renkame ir naudojame tik Jūsų sutikimo pagrindu, tikslu vertinti mūsų paslaugų ir/ar rinkodaros kampanijų našumą ir priimti svarbius veiklos vystymo bei tobulinimo sprendimus, tokius, kaip Wargamer.lt prekių asortimento formavimas, paslaugų vystymas, interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos tobulinimas. Visgi, jeigu Jūs prieštarautumėte analitinių slapukų diegimui, galite juos atmesti savo interneto naršyklėje.

Tvarkomų asmens duomenų kategorijos: Subendrinti naršymo Wargamer.lt interneto svetainėje duomenys; Subendrinti Klientų pirkimų duomenys; Subendrinti naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenys; Subendrinti komunikacijos su Klientais duomenys.

Teisinis pagrindas: Analitiką ir statistiką mes vykdome ir duomenis šiuo tikslu renkame bei tvarkome tik Jūsų sutikimo pagrindu. Jūs galite bet kada priimti ar atmesti analitinius ir statistinius slapukus, atitinkamai keisdami šių slapukų pasirinkimą aukščiau.

Kiek laiko tvarkomi Jūsų duomenys: Saugome tiek kiek būtina šiame skirsnyje apibrėžtais tikslais.

 1. AR GALIU NESUTIKTI, KAD MANO ASMENS DUOMENYS BŪTŲ TVARKOMI IR NAUDOTIS WARGAMER.LT INTERNETO SVETAINE?

Jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kurių tvarkymas grindžiamas Jūsų sutikimu. Pavyzdžiui, Jūs galite nesutikti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, bet kuriuo metu atsisakydami tokių rinkodaros pranešimų.

Tačiau, kai asmens duomenys tvarkomi siekiant sudaryti ar įvykdyti sutartį (pvz. Jūsų pirkimo užsakymą) ir/arba suteikti Jums pageidaujamą Wargamer.lt Paslaugą (pvz. suteikti Jums Wargamer.lt klubo naudas), Jūs negalėtumėte pateikti pirkimo užsakymo arba pasinaudoti atitinkama Paslauga, jeigu nepateikiate atitinkamų asmens duomenų arba neleidžiate jų tvarkyti.

 1. KAM PERDUODAMI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS?

Siekdami pateikti Jūsų prašomas prekes ir suteikti paslaugas, mes galime perduoti Jūsų asmens duomenis trečiosiomis šalimis. Perduodame tik tokius Jūsų asmens duomenis, kurie yra būti siekiant tinkamai įvykdyti Jūsų pirkimo užsakymą ir/ar suteikti atitinkamą paslaugą.

Jūsų asmens duomenimis perduodame pardavėjams iš kurių perkate prekes. Jūsų asmens duomenys perduodami pardavėjams tiek, kiek būtina norint tinkamai įvykdyti Jūsų užsakymą. Pardavėjas Jūsų asmens duomenis tvarko jo paties nustatyta tvarka, kaip savarankiškas duomenų valdytojas, todėl prieš perkant prekes ir sudarant pirkimo-pardavimo sutartį su pardavėju rekomenduojame atidžiai perskaityti pardavėjo asmens duomenų tvarkymo politiką.

Jūsų asmens duomenys yra perduodami paslaugų teikėjams. Jūsų asmens duomenys perduodami paslaugų teikėjams, tokiems kaip pristatymo įmonės, skambučių centrai ir kitos įmonės, teikiančios paslaugas pardavėjui ar Wargamer.lt. Šie asmenys veikia kaip Wargamer.lt duomenų tvarkytojai, yra kruopščiai atrenkami ir tvarkydami asmens duomenis privalo laikytis duomenų tvarkymo sutartyje ar kitu būtu Wargamer.lt pateiktų nurodymų ir reikalavimų.

Teisinio proceso ir kitais įstatymuose numatytais atvejais Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti valstybės institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti už Europos ekonominės erdvės (EEE) ribų. Jūsų asmens duomenys perduodami už EEE ribų, jei tenkinamos šios sąlygos:

– duomenys perduodami tik mūsų patikimiems partneriams užtikrinantiems mūsų paslaugų Jums teikimą, ir

– su tokiais partneriais yra pasirašytos duomenų tvarkymo sutartys pagal Europos Komisijos patvirtintas standartines duomenų tvarkymo sąlygas, kuriomis jie užtikrina Jūsų asmens duomenų saugumą pagal įstatymų reikalavimus, arba

– Europos Komisija yra priėmusi sprendimą dėl valstybės, kurioje yra įsisteigęs mūsų partneris, tinkamumo, t.y. yra užtikrinamas tinkamo lygio saugumas.

 1. KIEK LAIKO SAUGOMI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS?

Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko, kiek yra būtina siekiant konkrečių tikslų, kuriais duomenys yra surinkti.

Duomenų saugojimo terminai pagal atskirus duomenų tvarkymo tikslus yra detalizuoti šios Privatumo Politikos 2 skirsnyje.

Ilgesnis, nei nustatyta Privatumo Politikoje, asmens duomenų saugojimas gali būti vykdomas tik, kai:

– esama pagrįstų įtarimų dėl neteisėtos veikos, dėl kurios yra atliekamas tyrimas;

– Jūsų duomenys būtini tinkamam ginčo, skundo išsprendimui;

– jeigu duomenys būtini Wargamer.lt interneto svetainės saugumui užtikrinti, pvz. pastebėjus įtartinus lankytojo ar Kliento veiksmus ir pan.;

– esant kitiems specialiems teisės aktuose numatytiems pagrindams, sąlygoms ar atvejams.

 1. KAIP GALIU SUSIPAŽINTI SU SAVO ASMENS DUOMENIMIS, KURIUOS TVARKO WARGAMER.LT?

Jūs turite teisę susipažinti su mūsų tvarkomais Jūsų asmens duomenimis. Su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis Jūs galite susipažinti savo asmeninėje Wargamer.lt paskyroje arba atsiųsdami mums prašymą el. paštu: club@wargamer.lt;

 1. KAIP GALIU KEISTI/TIKSLINTI SAVO ASMENS DUOMENIS?

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų asmens duomenys yra netikslūs ar neišsamūs ir norite Juos pakeisti ar patikslinti tai galite padaryti asmeninės paskyros skiltyje arba susisiekdami su mumis el. paštu club@wargamer.lt;

 1. AR GALIU REIKALAUTI, KAD IŠTRINTUMĖTE MANO ASMENS DUOMENIS?

Jūs turite teisę prašyti, kad nebetvarkytume Jūsų asmens duomenų ir juos panaikintume, esant bent vienai iš šių aplinkybių:

– asmens duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriais jie buvo renkami arba kitaip tvarkomi;

– Jūs atšaukiate sutikimą, kuriuo buvo grindžiamas duomenų tvarkymas ir nėra jokio kito teisinio pagrindo tvarkyti duomenis;

– Jūsų asmens duomenys tvarkomi neteisėtai;

– Jūs pateikėte prieštaravimą, kad asmens duomenys būtų tvarkomi mūsų teisėto intereso pagrindu ir Jūsų interesai konkrečiu atveju yra viršesni.

Apgailestaujame, tačiau Jūsų asmens duomenys nebus panaikinti iš mūsų duomenų bazės jei gavę Jūsų prašymą nustatysime, kad:

– Jūsų asmens duomenys yra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai dėl kurių jie buvo surinkti ar tvarkomi;

– Jūs nesate atšaukęs sutikimo dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo, kai duomenys tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu;

– Duomenų tvarkymas yra būtinas dėl mūsų teisėtų interesų ir Jūsų interesai nėra viršesni;

– Jūsų duomenis būtina tvarkyti dėl teisinių reikalavimų pareiškimo, vykdymo ar gynimo;

– Tvarkyti Jūsų asmens duomenis mus įpareigoja taikomi Europos sąjungos ir nacionaliniai teisės aktai.

Prašymą dėl Jūsų asmens duomenų ištrynimo Jūs galite pateikti šiais būdais: ištrinti savarankiškai savo Wargamer.lt paskyroje arba susisiekdami su mumis el. paštu: club@wargamer.lt;

 1. AR GALIU APRIBOTI TEISĘ TVARKYTI MANO ASMENS DUOMENIS?

Jūs turite teisę apriboti mums galimybę tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Jums apribojus Jūsų asmens duomenų tvarkymą mes su Jūsų asmens duomenimis nebeatliksime jokių veiksmų išskyrus asmens duomenų saugojimą. Asmens duomenų tvarkymą Jūs galite apriboti esant bent vienai iš šių aplinkybių:

– Jūsų asmens duomenys yra netikslūs (asmens duomenų tvarkymo veiksmai šiuo atveju bus apriboti iki duomenų tikslumo patikrinimo);

– Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai, tačiau nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų ištrinti;

– Wargamer.lt nebereikia Jūsų asmens duomenų nustatytais tikslais, tačiau reikalingi Jums siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;

– Jūsų asmens duomenys tvarkomi Jums prieštaraujant dėl tokio asmens duomenų tvarkymo (duomenų tvarkymas bus apribojamas šiuo pagrindu iki kol bus patikrinta, ar priežastys dėl kurių mes tvarkome Jūsų asmens duomenis yra viršesnės už Jūsų).

Apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą Jūs galite keisdami privatumo nustatymus savo asmeninėje Wargamer.lt paskyroje arba susisiekdami su mumis el. paštu: club@wargamer.lt;

 1. KAS YRA TEISĖ Į DUOMENŲ PERKELIAMUMĄ? KAIP GALIU JA PASINAUDOTI?

Teisė į duomenų perkeliamumą reiškia, kad Jums leidžiama gauti susistemintu, paprastai naudojamu, kompiuterio skaitomu ir sąveikiu formatu tuos Jūsų pateiktus asmens duomenis, kuriuos mes tvarkome automatizuotomis priemonėmis. Esant techninėms galimybėms ir Jums prašant tokie Jūsų duomenys gali būti persiunčiami tiesiogiai kitam Jūsų nurodytam asmeniui.

Prašymą dėl asmens duomenų pateikimo ar persiuntimo susistemintu formatu Jūs galite pateikti susisiekdami su mumis el. paštu: club@wargamer.lt;

 1. KAIP GALIU PATEIKTI PRAŠYMĄ DĖL SAVO TEISIŲ ĮGYVENDINIMO?

Su jūsų asmens duomenimis susijusius prašymus galite pateikti susisiekdami su mumis el. paštu: club@wargamer.lt;

Savo sistemoje Jūsų identifikaciją atliekame pagal Jūsų elektroninio pašto adresą. Pateikdami mums prašymą vienu iš nurodytų būdų visada nurodykite savo elektroninio pašto adresą dėl kurio atžvilgiu sukauptos informacijos jis teikiamas. Jums nenurodžius elektroninio pašto, arba jam nesutapus su prašymą pateikusio asmens elektroninio pašto adresu, neturėsime galimybės Jūsų tinkamai identifikuoti ir pateikti Jūsų prašomos informacijos ar įgyvendinti Jūsų prašymo.

Jūsų patogumui, prašymų formas galite rasti prisijungęs prie savo asmeninės paskyros profilio redagavimo aplinkoje.

Jeigu manote, kad Jūsų teisės yra pažeistos, dėl savo teisių gynimo galite kreiptis į Valstybinę asmens duomenų apsaugos inspekciją.

 1. AUTOMATINIS ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS

Tam tikrais atvejais mes arba mūsų pasitelkiami paslaugų teikėjai naudoja slapukus (angl. cookies), tinklo duomenų rinkėjus (angl. web beacons) ir kitas išmaniąsias technologijas tam, kad automatiniu būdu rinktų tam tikrą informaciją apie Jus kai lankotės mūsų tinklalapyje bei rašote mums el. paštu. Šios informacijos rinkimas padeda pritaikyti mūsų interneto tinklalapį Jūsų poreikiams, didinti mūsų informacijos sklaidos žinomumą, efektyvumą ir naudingumą bei organizuoti ir sekti mūsų naudojamų reklamos sprendimų efektyvumą.

12.1. IP adresai

IP adresas yra skaičius, suteikiamas Jūsų kompiuteriui jungiantis į internetą. Jis leidžia kompiuteriams ir serveriams atpažinti vienas kitą ir dalintis duomenimis. Apsilankius mūsų tinklalapyje, Jūsų IP adresas yra užfiksuojamas ir naudojamas sistemų diagnostikos ir apsaugos tikslais. IP adresas taip pat naudojamas sudarant rodiklius, pagal kuriuos nustatomas interneto tinklalapio lankomumas bei naudingumas.

12.2. Slapukai (Cookies)

Interneto svetainėje mes naudojame slapukus ir panašias technologijas (toliau bendrai – Slapukai). Slapukai nesukelia jokios žalos Jūsų kompiuteriui ar įrenginiui. Jie padeda mums užtikrinti mūsų interneto svetainės, funkcionalumą, suteikti Jums Wargamer.lt paslaugas, rinkti analitinę ir statistinę naršymo svetainėje informaciją, vykdyti reklamą ir rinkodarą.

Slapukai paprastai bus išsaugomi Jūsų kompiuteryje arba kitame įrenginyje prie kurio jungiatės į internetą kiekvieną kartą kai jungiatės prie mūsų tinklalapio. Tai leidžia mums atskirti Jūsų įrenginį iš kitų.

Tam tikrais atvejais aplankius interneto tinklalapį, Jums bus pateiktas informacinis pranešimas su prašymu sutikti dėl slapukų naudojimo. Jei neduosite sutikimo, Jūsų kompiuteris ir kitas įrenginys nebus tikslingai sekamas tiesioginės rinkodaros tikslais. Slapukai būtini tinklalapio funkcionavimui (angl. user-input) vis tiek bus naudojami siekiant užtikrinti tinkamą mūsų tinklalapio funkcionavimą. Jūsų pasirinkimas dėl slapukų naudojimo yra išsaugomas atskirame slapuke, kurio galiojimo terminas yra 90 dienų. Jei norėsite atsiimti sutikimą, tai galite padaryti išvalydami savo interneto naršyklės slapukus.

Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima ir leidžia saugoti slapukus, tačiau Jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus ir užblokuoti slapukų naudojimą. Šie parametrai dažniausiai saugomi naršyklės meniu punktuose Įrankiai (angl. Tools) arba Nustatymai (angl. Preferences). Taip pat galite bet kuriuo metu ištrinti visus slapukus ar tam tikrus slapukus pasirinktinai. Jeigu nuspręsite visiškai nepriimti slapukų, Jums gali būti nepasiekiamas visas mūsų tinklalapio funkcionalumas. Daugiau informacijos apie tai, kaip valdyti slapukų parinktis populiariausiose naršyklėse, galima rasti čia: Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari, Opera.

Siekdami išplėsti mūsų tinklalapio funkcionalumą, mes kartais naudojame trečiųjų šalių įrankius ir valdiklius (angl. widget). Paprastai tam, kad užtikrintų papildomų funkcionalumų veikimą, šie įrankiai ir valdikliai Jūsų kompiuteryje ar įrenginyje išsaugos slapuką.

Slapukai savaime nepasako mums Jūsų elektroninio pašto adreso ar kitaip neleidžia identifikuoti Jūsų asmens. Vertindami tinklalapio veiklą mes naudojame skirtingus identifikatorius, tame tarpe ir IP adresus, bet tik siekdami nustatyti unikalių tinklalapio lankytojų skaičių ir vartotojų geografinį pasiskirstymą, o ne išskirti konkrečius vartotojus.

 

Slapukai naudojami www.brands.lt

Pavadinimas

Sukūrimo momentas / Galiojimo laikas

Aprašymas

_gid

Pirmą kartą įėjus į puslapį / 24 h

Slapukai naudojami rinkti statistinei informacijai apie Svetainės lankomumą. Gauti duomenys naudojami tobulinant svetainę bei rengiant ataskaitas susijusias su lankomumu. Statistika renkama „Google Analytics“ įrankiu. Gauti rezultatai yra anoniminiai ir naudojami tik statistikai.Daugiau informacijos apie Google Analytics –https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt

_ga

Pirmą kartą įėjus į puslapį / 2 metai

_gat

Pirmą kartą įėjus į puslapį / 1 min.

_language

Pirmą kartą vartotojui išsaugojus regioninius nustatymus / Iki ištrynimo

Slapukas naudojamas vartotojo pasirinktiems nustatymams (kalbos pasirinkimas, datos/laiko formatai ir pan.) saugoti.

 

PHPSESSID

Įėjus į tinklapį / išejus

Slapukas skirtas svetainei veikti, atskiriems vartotojams rodyti jo norimą informaciją

 

 

Woocommerce slapukai

Galioja

tikslas

woocommerce_cart_hash

Sesija, trumpalaikis iki sesijos pabaigos. Dažniausiai kelios dienos

Parodo prekes krepšelyje, atsimena pasirinktą planą. Skirtas pirkimo veiksmui atlikti

woocommerce_items_in_cart

Sesija, trumpalaikis iki sesijos pabaigos. Dažniausiai kelios dienos

Parodo prekes krepšelyje, atsimena pasirinktą planą. Skirtas pirkimo veiksmui atlikti

wp_woocommerce_session_

krepšelio pasirinkimai. 2 dienos

Contains a unique code for each customer so that it knows where to find the cart data in the database for each customer.

woocommerce_recently_viewed

Sesija, trumpalaikis iki sesijos pabaigos. Dažniausiai kelios dienos

Parodo prekes krepšelyje, atsimena pasirinktą planą. Skirtas pirkimo veiksmui atlikti kad galėtumėt matyti ką tik žiūrėtas prekes

store_notice[notice id]

Sesija, trumpalaikis iki sesijos pabaigos. Dažniausiai kelios dienos

Parduotuvės pranešimai daugiau apie tai: Store Notice.